| alexave1 a întrebat:

BUna.Am si eu nevoie de sfaturile voastre.Cum sa maimbrac la moda la scoala.De exemplu sa-mi iau un tricou alb dedesubt si o camasa deschisa si sufrecata la maneci pe deasupra. Ajutati-ma. Dau funda:X

Răspuns Câştigător
| mriuls a răspuns:

Hei, poti sa incerci urmatoarele combinatii : un tricou colorat si peste o camasa alba manecile sufulcate si camasa poti sa o lasi peste blugi dar se poarta si bagata in blugi, mai poti sa iti iei un tricou [ cu imprimeu] si sa il bagi in blugi si o curea sau un cordon la blugi, se poarta colierele lungi / lanturile lungi, mai poti sa iti iei o camasa sau un tricou lung si sa pui in mijloc o curea/ cordon, iegari cu fusta si bascheti / tenisi sau adidasi ...etc, [ funda?:*

1 răspuns:
| IdealShade a răspuns:

Ar sta si asa)Iti sfatuesc sa eai un tricou alb si sacou pedeasupra)va fi fine si la moda)Daca doresti scriemi in privat skaypul tau)si iti trimit poze)am magazinul meu)si iti trimit niste mode asortate)