| skumpic96 a întrebat:

Cum pot sami aranjez camasa pentru la scoala?legata,deschisa si cu un tricou pe dedesubt,sau pur si simplu inchisa la nasturi(dar pare prea de fata cuminte.laughing):*:*

Funda:X:X:X

Răspuns Câştigător
| sexoasa001 a răspuns:

Poti sa-ti pui o bluza decoltata peste camasa deschisa iar la blugi o esarfa colorata(in loc de curea) si facut un nod dragut :*

2 răspunsuri:
| Nothinglikeus a răspuns:

Poti sa iti iei o bluzita simpla pe dedesubt si pe deasupra camasa descheiata.

| Gamerita a răspuns:

Daca esti fata,, rea"pti doar cu camasa laughing dar daca nu, poti sa.ti pui un tricou sau o bluza peste happy si apoi camasa!winking