| CarmenElenaa a întrebat:

am si eu nevoie sa stiu unde gasesc un NOANTATOR albastru - turcoaz in CRAIOVA. si va rog nu imi spuneti de albastru de metil pentru ca am auzit ca se ia la 3 spalari si pateaza straight face Dau FUNDA! :*

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Http://www.articoledepetrecere.ro/......-1034.html
http://www.shopmania.ro/cadouri-diverse/p-spray-pentru-par-albastru-5790793
Şi albastrul de metilen, şi aceste nuanţatoare se duc dela primul spălat, şi de pătat toate pătează, dar sunt de efect.

| CarmenElenaa explică (pentru faramatania):

Poate fi si vopsea, am vazut la strand o fata care avea parul turcoaz si nu ii curgea culoarea in apa... big grin

| CarmenElenaa explică (pentru faramatania):

Poate fi si vopsea. am vazut la strand o fata care avea parul turcoaz si nu ii curgea culoarea in apa.big grin

| faramatania a răspuns:

Http://www.rockagogo.com/......night-blue
Aceasta de sus, este ceva ca lumea, dar, ..cred că ar trebui să mergi la coafor pentru a realiza culoarea şi calitatea, însă mai poţi încerca următoarea variantă:
http://www.julie.ro/......e-Par.html

| xCrinax a răspuns:

Nu cred ca exista pe piata un nuantato albastru sau turcoaz si oricum nu iese asa de intens pe par. Albastru de metil nu iti recomand pentru ca se face verdesad, asta bineinteles daca nu vrei suvite verzi. Toate cele bune!