| johanna a întrebat:

Buna,,, am si eu o dilema,,, am niste pete de pistrui si ma deranjeaza nu-mi plac de locsad... uni zic ca sunt draguti si asa dar adca le-ar avea ei nu cred ca ar mai crede astastraight face...stiti cv creme pentru petele astea? sau cv remedii naturiste,,,thinking

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Pistruii dau un farmec aparte persoanei care-i are...citeste pe net despre actrita Marlene Jobert, care a reusit in cinematografie datorita pistruilor/a jucat in aproximativ 17 filme/...nu dispera... daca ai pana in 14 - 15 ani pistruii vor disparea in timp/ numai daca nu sunt mosteniti/, crede-ma... m-am confruntat si eu in tinerete cu aceasta problema.

1 răspuns:
| eek a răspuns:

De pistrui poti scapa doar cu ajutorul unui peelig chimic... mai poti incerca crema pe baza de gabelene.am auzit ca reduce cat de cat pistuii. am si eu pistrui. dar nu ma deranjeaza cu nimic. oricum poti sa te duci la farmacie si sa intrebi. o sa ti recomande ceva bun