| scumpik a întrebat:

Buna am si eu o intrebare cand depun dosarul la liceu unde am fost repartizata in afara de : -cererea de inscriere;
- cartea de identitate si certificatul de nastere, in copie legalizata;
-adeverinta cu notele si media generala obtinute la Evaluarea Nationala
-foaia matricola pentru clasele a V-a – a VIII-a
- fisa medicala mai trebuie altceva avand in vedere ca eu am sustinut si probe de aptitudini? MUltumesc anticipat

2 răspunsuri:
| fuckThisLife a răspuns:

Ai tot ce iti trebuie

| reebexIulian a răspuns:

Daca profilul la care ai hotarat sa te duci avea nevoie de probele de aptitudini, te duci la liceul la care ai sustinut probele si iti vor da o adeverinta pe care o adaugi la dosar!

Succes!