| Byencutzz a întrebat:

Buna:* am si eu o intrebare cine are placa Eltron EL-1631 pentru intins parul?
as vrea sa-mi cumpar si as vrea cateva pareri din cate stiu are 90 W si este de ceramica happy
cine arE? as vrea sa stiu daca e buna sau nusad?

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

E f buna mi-am cumparat in loc de placa Remington si prima oara cand l-am folosit m-a lasat gata tine si pana la a doua zi cea cu ceramica e super am f mare noroc cu ea pentru ca mie mi se onduleaza parul la sfarsit si acum ca m-am tuns mai scurt imi sta ca si la un pudel si cand ma fac cu placa love struck Chair e sooperrrr nici nu ma gandeam Tziooo recomand si nici nu e scumpa e si cu reglare termica

1 răspuns:
| Akid a răspuns:

E buna
are varameahappy
funda?