| mina9 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare cine stie cum pot scapa de cosuri? si cine stie un remediu natural fara sa platesti nimic va rog

3 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

Faci ceai de mustel si dupa ce afiert iei oala sistai cu capul in aburii aia, mult timp 15 min.Se poate repeta prin incalzirea ceaiului, pe urma te freci cu niste faina de porumb si te clatesti cu apa rece.Poi face asta la 2 zile.

| Chocoleataa a răspuns:

Buna mina. decio sa ti spun ceva ce nu necesita bani multi adica presupun ca ai acasa:intr-o seara amesteca intr-o lingura miere cu scortisoara, da ti pe fata si adormi cu ea.nu ai nimic de pierdut:*