| doodle a întrebat:

Am si eu o intrebare sper ca ma puteti ajuta big grin Vreau sa va intreb cu ce ar putea sa imi stea bine fiind slaba.Tricouri,bluzite,blugi ( ce fel de culori), accesorii, camasi. Mi-ar putea sta bine in colanti? Si ce fel de ceas as putea sa imi cumpar. din acela mare, mai potrivit sau micut pentru mana mea laughing. Multumesc frumos!

4 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

Iti sta bine in orice!

| allleeeee a răspuns:

Daca esti extrem de slaba nu iti va sta bine in colanti, dar daca esti potrivita sunt ideali.Pentru a parea mai plina inceraca bluzele lejere pentru a scoate in evidenta formele tale subtiri. Poti purta bluze cu linii orizantale pentru ca acestea micsoreaza inaltimea si pari mai plinuta, dar daca vei purta bluze cu dungi verticale te va inalta si nu cred ca vrei asta din moment ce esti slaba.
Succes!

| allleeeee a răspuns:

Pardon pentru a nu -ti scoate in evidenta formele...Bye-bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si cat de slaba esti.Sau cat de slaba te vezi. Daca esti cu adevarat slaba, in general e bine sa te feresti de negru sau orice alte genuri de culori inchise.Incearca niste colanti mai deschisi la culoare.Ar fi ideal sa te feresti si de imprimeuri sau modele stridente, ele ajuta persoanele plinute sa isi ascunda formele mult prea generoase, tu incearca ceva uni.