| Costelus710 a întrebat:

vreau sa știu de unde as putea sa cumpăr și eu o baterie pentru un ceas de mana, mulțumesc ( Stau in Bacău )
Dau funda celui care mă ajută!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Vezi la magazinele cu electronice. Unele magazine mixte au si baterii pentru ceasuri de mana.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi cu ceasul /bateria veche la un ceasornicar sau chiar si la piata, la tarabe.

| darrio2007 a răspuns:

La orice magazin care comercializeaza asemenea baterii. Numai sa stii ce tip de baterie ai nevoie.

| Teo141423 a răspuns:

La orice magazine gasesti. in special la alea de ceasuri sau mixte.