| 124mara5 a întrebat:

Am si eu o problema cu parul : nu se așază decât dacă e proaspăt spălat. E des, frumos, îl îngrijesc mereu, dar spre exemplu dacă ma spăl seara pe cap, dimineața, când mi-l îndrept, capătă o forma nedorita, așadar sunt nevoita să-l spăl mereu, ca sa arate " normal ". Dacă nu ma spăl înainte sa ies din casa, cu toate ca nu îl stresez foarte mult cu placa, arata neîngrijit, ars, rar, neavând o forma frumoasa, si vreau sa îmi dati un sfat. Mulțumesc!

1 răspuns:
| oanananana a răspuns:

Pentru varfurile arse incearca o masca cu https://bit.ly/2NnrOwG, iar pentru volum incearca sun sampon uscat sau pudra pentru volum, daca asta iti doresti