| aVicii a întrebat:

Buna!
Am si eu o problema de genetica :)) tatal meu are fruntea cam mare :)) si nu vreau sa o am si eu asa, am vazut ca de anul trecut a mai crescut...:( credeti ca va mai creste?
Mama o are foarte normala!

Tata are formatul cam asa, mie mi se par urati oamenii asa.:(

https://www.google.ro/......ps?/search

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o sa ai fruntea mare, iti tunzi breton si se rezolva.
Mai bine sa ai fruntea mare decat sa ai chelie.laughing

| Capriciu a răspuns:

Deci daca vei avea fruntea tatalui tau atunci acest complex al tau il poti intrepta prin breton sau iti faci o anumita frizura care sa iti ascunda acest defect.Succes!

| Capriciu a răspuns:

Apropo, am uitat sa iti spun ca se spune ca oamenii care au fruntea mare sunt foarte destepti asa ca ai deja cu ce te mindri.

| lalalapsfedr a răspuns:

Buna. Da asa cred, acum depinde si cum te dezvolti tu, poate nu, poate da. Nimeni nu poate stii singur. Eu cred ca iti va ramane asa daca ai peste 12 ani. De obicei primul copil, sau fetele seamana cu taţii, iar baieţii cu mamele. Funda?

| aVicii explică (pentru lalalapsfedr):

Am 16 ani si sunt singur la parinti.