| pandaX3 a întrebat:

Am si eu o problema mai ciudata... Azi m`am facut pe picioare cu lama, si din greseala mi-a alunecat lama din mana si mi-am scrijelit o unghie de la cealalta mana nasol de tot... adica are ca niste "santuri"la propriu in ea, si ma doare de mor. Nu se vede carnea de sub unghie insa cand m`am zgariat mi-a aparut nitel de sange sub unghie.
big grin poate ma puteti ajuta...

Răspuns Câştigător
| kr.mdy a răspuns:

Pune un leucoplast si daca te agati in unghie, pileste-o putin pe fata ei.