| jesycutza a întrebat:

Buna☺️, am si eu o problema,mi-am cumparat o lampa led cu tot cu oje semipermanente, mi le-am facut urmand instructiunile, doar ca oja nu se ususca si cand am incercat sa sterg una s-a uscat instantaneu apoi le-am dat pe toate cu acetona si s-au uscat imediat. Coi ce ziceti?❤️

1 răspuns:
| Strwberrs a răspuns:

Ai fost super inspirata sa le dai cu acetona si asta e bine. Bravo! Insa eu iti zic sa nu cumperi tu deoarece sunt vrajeli cel mai probabil ca sa cheltuiesti bani. Si este mai safe si mai bine la salon. Pupix, raspuns castigator? Multumesc, papa