| ELena30 a întrebat:

Buna am si eu o rugaminte. O fata si-a pus pe facebook o poza care nu-i apartine, dar nu pot sa demonstrez pentru ca nu o gasesc nicaieri pe net. poza este aceasta: https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/......9113_n.jpg
daca o gasiti pe net va rog dati-mi linkul. FUNDA :-)

14 răspunsuri:
| ELena30 explică:

File:///C:/Documents%20and%20Settings/Admin/My%20Documents/My%20Pictures/untitled.JPG

| Elektro a răspuns (pentru ELena30):

Poti te rog sa inveti sa uploadezi o imagine pe un host? Multumesc! NU putem vedea imaginea de pe calculatorul tau

| anonim_4396 a răspuns (pentru Elektro):

Cat de greu este sa lipesti link-ul straight face?

| ELena30 explică (pentru Elektro):

Poti te rog sa-ti vezi de treaba ta daca vorbesti in necunostinta de cauza? Sau eventual sa-ti gasesti un alt scop in viata, altul decat sa raspunzi unor intrebari pe TPU? (cum ar fi prieteni, viata reala?) Multumesc?!

| ELena30 explică (pentru anonim_4396):

Este la fel de greu cum iti este tie sa ai o alta viata, alta decat cea virtuala. TPU cred ca iti ocupa cam mult timp din viata. GET A LIFE. Multumesc?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru ELena30):

Si ce te face sa spui asta laughing?

| ELena30 explică (pentru anonim_4396):

Ai 9348 de raspunsuri, ti se pare ca ai si o viata?! adica, tu iesi din casa? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru ELena30):

Am raspunsurile alea in 3 sau 4 ani si altii in mai putin de atat, tu ai observat laughing? Interesant e ca nu ai observat ca expertii au 23754 de raspunsuri intr-un an jumate laughing.

| ELena30 explică (pentru anonim_4396):

Nu, pentru ca nu stiu daca ai observat, dar nu intru prea des pe TPU, chiar foarte rar pot spunewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru ELena30):

Eh, problema ta. happy O seara buna.

| ELena30 explică (pentru anonim_4396):

O seara buna iti doresc tie pe TPU, si o viata tot la fel de buna, tot aici laughing
Ciao happy

| ELena30 explică:

Este o poza cu o fata intr-un costum de baie roz. Poza este "sub apa" la o piscina :-)

| Burondo a răspuns:

Ok si care e problema ta? isi pune ce pozee vrea...