| teutzykapiki a întrebat:

Buna am tot vazut pe facebook poze care sunt editate cu cateva cerculete, balonase colorate.
Cu ce program se pot face?

5 răspunsuri:
| Addicted2Music a răspuns:

Pe picsart (pe mobil), photoscape (calculator), sau picmonkey (tot calculator laughing )

| Io4 a răspuns:

Hei,buna..cu photoscape incearca.mie mi-a mers.happy

| Bobo03 a răspuns:

Http://pixlr.com/o-matic/ eu aici mai editez poze, are teme destul de frumoasa cum spuneai tu cu cerculete balonase, sper ca am fost de folos, bafata la editat!

| Dragutzica2002 a răspuns:

Poti sa incerci PiZap.com Este online si nu trebuie sa descarci nimic

| diamant94 a răspuns:

Photoscape...respectiv photoshop pentru o editare mai amanuntita.