| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am vazut pe facebook din ce in ce mai multe poze editate intr-un anumit fel. Au un cerc pe ele, de diferite culori si pe cercurile alea scris diferite texte. Stie cineva cum/ in ce program sunt editate acele poze?big grin Am incercat cu photoscape dar nu-mi prea iese.

2 răspunsuri:
| ARF a răspuns:

Foarte multe pagini folosesc Photoscape o-o

| sweetheart16 a răspuns:

Cred că știu la ce te referi. În Photoscape nu există nici o șansă să-ți iasă așa. Pozele respective sunt editate mai mult ca sigur în Photoshop.
Sper că te-am ajutat!