| CookieTsang a întrebat:

Buna,
Am varfurile parului ondulate, nu ca m-ar interesa prea mult asta, dar, ce pot face? Am incercat sa-mi fac parul cu placa si totu' o iesit perfect numa varfurile nu

Funda ^_^

Răspuns Câştigător
| Aivyroseblue a răspuns:

Buna, cel mai folositor lucru de a scapa de varfurile ondulate este sa le tai cahar daca nu iti convine. Crede-ma mi s-a intamplat si asa am facut functioneasa. Succes!

1 răspuns:
| Iulia_4983 a răspuns:

Nu ne'ai spus si daca varfurile tale sunt arse.:-s
daca sunt arse poate de aia nu stau intinse.
nu ne'ai spus nici daca placa ta e de ceramicathinking cele de ceramica sunt cele mai bune.hee hee