| Sarraa97 a întrebat:

Am vazut intr-un magazin blugi negri si vreau sa imi cumpar insa nu stiu daca sa imi iau simpli sau taiati in genunchi? o sa se mai poarte blugii taiati in genunchi anul acesta?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, încă se mai poartă blugii tăiați.

| PeFuga a răspuns:

E iarna. Ia-ti niste haine intregi, poti sa iti rupi singura blugii cand da caldura...

| Jimtheghost a răspuns:

Cand esti punk rock pantalonii negri si rupti nu se demodeaza niciodata. Dar acum e iarna si e frig, deci o pereche normala nu ar strica. Ai timp de pantaloni rupti la primavara.

| biadia a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa probezi ambele perechi si dupa ce vezi cu care iti sta mai bine, te decizi.

| Sarraa97 explică (pentru biadia):

Crezi ca o sa se mai poarte blugii taiati anul acesta?

| biadia a răspuns (pentru Sarraa97):

Nu cred ca se vor demoda atat de repede.

| metalhead999 a răspuns:

Blugii taiati sunt o prostie, parerea mea. Si-a rupt una pantalonii in genunchi si a vazut toata lumea si a facut moda din asta. Efectul de turmaaaa. Ia-ti pantaloni normali. Si asa e iarna.