| Angeleyes a întrebat:

Am vazut la alte fete ca desi au parul lung si chiar daca bate vantul tot drept si frumos sta pentru mult timp si nu aplica fixativ pentru ca asta se vede.
Cum procedeaza?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ele (majoritatea) nu fac nimic deosebit fata de tine. Pur si simplu au acest noroc de la mama natura, si anume, un par frumos, drept, lucios, ascultator, bine hidratat si usor de intretinut.

| CarmenR a răspuns:

Iti recomand sa citesti si http://www.karena.ro/......untii_tale

| Baby a răspuns:

Pai probabil e intins cu placa ca sa stea perfect.thinking
si nu trebuie neaparat sa dai cu fixativ dupa placa ca iti tine vreo 2 zile maxim cred.;-?

| Șosețică a răspuns:

Cred ca au parul intins cu placa...

| InoTkd95 a răspuns:

Si eu am parul drept si sincer e mai bine sa ai acolo cateva bucle. parul drept la un momendat ajunge sa fie plictisitor. de exemplu am avut pentru o nunta parul ondulat si pana la pranz era iar dreptlaughing

| Mejustme a răspuns:

Nu procedeaza nicicum.Si eu am parul la fel poate sa ma burzuleasca cineva cat vrealaughing sau sa bata bantul ca tot la loc mi se face.Deci,nu e nici un secret, Depinde doar de par, de firul parului. Unii il au mai cu volum:p altii nu.
fundatongue?