| anonim_4396 a întrebat:

Eu ma vad frumos doar cand imi sta parul bine, problema este ca daca bate un pic vantul si mi-l strica nu mai reusesc sa mi l fac la fel. si arat de parca as avea capul mai mare. Si ma enerveaza asta, am incercat si cu fixativ, si cu ceara, si cu gel. si cu toate la un loc. niciun rezultat. se lasa la loc jos.

4 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

De ce nu incerci cu spuma?
Oricum modul in care sta parul nu influenteaza modul in care arati.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate te ajuta.
https://m.youtube.com/watch?v=pju_Zd-T7Hw

| Justme111 a răspuns:

Cumpara tiv de calitate saca tit cumperi. Si pune mai mult. Spray nu spumă

| Mariaaaavev a răspuns:

Nu e problema produsului. Ai parul moale happy ca al meu. Il coafezi si se lasa in putin timp jos, pleostit. happy Nu ai ce sa-i faci. Poti incerca cate produse vrei. Parul nu ti-l poti schimba. Asta mi-a spus si doamna unde imi fac eu parul.