| Vögeln a întrebat:

Am văzut la mai multe fete unghii cu gel. Știți cam ce mi-ar trebui ca sa mi le pun acasă?-toate cele necesare (unghiile, gelul eventualbig grin,...) și dacă se poate sa îmi dați și niște siteuri happy Si cam la cât m-ar ajunge în total?
Multumesc si cel mai bun răspuns primește fundita!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| auroraa a răspuns:

Pentru a ti le pune acasa ai nevoie de lampa cu raze UV pentru a usca gelul, altfel nu se usuka deloc! Ai nevoie de primer, gel 2 feluri de periute, culori de acril nu stiu chiar toate dar cam acestea sunt si nu are rost sa ti le faci acasa nici nu vei putea din prima, vara mea a facut cursuri si au crapat unghiile de gel, mai bine du-te la salon sau la cineva acasa :* ca nu-i asa de skump
funda?

4 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Cam costisitor sa le pui tu singura acasa, si iti trebuie destul de multe ca nu se fac asa usor, iti ia 4 ore la salon, dapai singura acasa, sunt tipe ce fac cursuri si poti sa mergi la ele acasa, iesi mai ieftin si e mai ok, ele iti fac si model mai profesionist, parerea mea, take care :*

| CJ23MDL a răspuns:

As putea sa-ti explic, dar e scump daca iti iei gelul. culoarea si toate. + ca tu nu ai experienta. ai nevoie de niste cursuri si apoi poti sa ti le pui acasa daca vrei.eu optez pentru salon.e mai usor. in 3-4 ore maxim le ai perfecte

| flower_3416 a răspuns:

Buna,este destul de,, greut,, fara experienta sa le faci acasa.Dar nah daca doresti.ai nevoie de un aparat cu UV, gel, 2 aplicatoare, geluri color. Uite si un site daca doresti produse necesare http://www.dotarisaloane.ro/produse.php?cu=83.Mult noroc.

| Ciobanica_Victor_1986 a răspuns:

Geluri si accesorii de calitate garantata la cele mai bune preturi doar pe www.geluriuv.ro