| YLLL a întrebat:

Are cineva trusa de machiaj de la Fraulein?big grin Stiu ca sunt cu mai multe nuante, si m-ar intersa cea cu 120 sau 180 de culori. Dar cea cu 120 de culori mi se pare ca are culorile mai puternice decat cea cu 180 chiar daca este de la aceeasi firma thinking As vrea sa aud niste pareri despre aceasta trusa big grin

2 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Din ce-am citit, e o trusa buna. Si pe mine ma tenta. Acum m-am calmatlaughing

| BubuAlexandra a răspuns:

Http://www.facebook.com/....../photo.php doar 80 ron cu transport inclus