| Pinguin15 a întrebat:

As dori o persoana care sa faca comenzi pe http://www.wholesale-dress.net/ Stiu ca daca as face singura comanda transportul ar ajunge sa coste foarte mult. Ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comanda si gata mare chestie "transportul e scump "ete na

| fashionaddicted25 a răspuns:

Id mess: fashionaddicted25 fac comenzi periodic

| fashionaddicted25 a răspuns:

Id mess: fashionaddicted25 fac comenzi periodic

| Pinguin15 explică:

Ar trebui sa te duca capu`laughing de ce sa mai comand ceva din china daca ma ajunge mai mult? asa mai bine as cumpara de aici.

Dar pe site-ul acela gasesc lucruri mult mai frumoase fata de ce gasesc in Romania si preturile sunt mai mult decat ok. cine raspunde sper sa vina pe viitor cu o solutie si nu cu un comentariu precum a persoanei anonime