| cooola a întrebat:

Buna as dori sa aflu daca se mai poarta colanti de latex?

Răspuns Câştigător
| MissFashionPrincess a răspuns:

Atâta timp cât ea se simte bine în ei... de ce nu ar purta? Contează atât de mult ce spun cei din jur? Pentru mine părerile altora referitor la vestimentaţia mea sunt nule... Dacă tipa arată bine şi are stil, are tot dreptul să poarte ţinute ce îi pun formele in valoare.

6 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Da se mai poarta cu camashutele astea lungutze arata excelent

| Denisa a răspuns:

Sper:X

| Alecsandraa97 a răspuns:

Nu vreau sa jignesc, da` dinastia poarta doar...(sa nu le zic pe nume, ca totusi e un site publicbig grin) Mai degraba se poarta cei simpli, nu luciosi da` nici cu dantelabig grin

pa, pa.

| MissFashionPrincess a răspuns:

Daa... dau foarte bine cu o pereche de UGG-uri sau alte cizme fără toc... thumbs up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Alina21n a răspuns:

Mie personal nu-mi place, dar incearca sa alegi piese vestimentare cat de cat pe placul multora, deoarece colantii din latex starnesc discutii. Deci raspunsul este hmmmmmmm.