| fierforjat a întrebat:

As dori sa cunosc persoane care au o pasiune pentru margele.Am gasit multe magazine online care vand margele la gramaj sau bucata.Care dintre ele vand margele de calitate?

Răspuns Câştigător
| Maddalinapunct a răspuns:

pe margele.net sunt bune multe prietene isi iau de acolo astept funda

6 răspunsuri:
| arrriadna a răspuns:

Dupa ce m-am uitat si eu pe cateva site-uri ma decis sa nu cumpar o marfa pe care nu o pot aprecia "live". Fiindca nu am putut sa imi dau seama de calitatea margelutzelor. Eu ma apelat la "cutia bunicii". Daca nu ai asa ceva, poti scrie pe "dasiprimeste.ro". S-o gasi cineva sa iti trimita "mocca" niste margele cu care sa te joci pana te prinzi cum e treaba. Si uita-te prin mercerii, targurile de vechituri sau in pietze. Eu am ajuns la concluzia ca n-am timp sa le fac eu insami asadar le iau "de-a gata"... Fiecare cu timpul pe care il are la dispozitie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.zanamargeluta.ro Preturi mici asa ca poti cumpara margele sa vezi daca te descurci sa confectionezi bijuterii

| lar1ssa a răspuns:

Eu zic ca nu ar trebui sa cumperi de pe net