| Anee0 a întrebat:

As dori sa stiu daca voi cunoasteti un salon in Bucuresti unde fac codite afro, sau o persoana care stie sa execute asa ceva. M-ar interesa daca in caz aveti cunostinte despre asta sa imi spuneti va rog locatia sau persoana de contact, daca voi stiti sigur ca se pricepe, cam cat dureaza si cam intre ce preturi s-ar incadra. Multumesc

1 răspuns:
| XatomisX a răspuns:

Alea sunt dreadlocks si odata ce ti le-ai facut nu se mai desfac trebuie sa te razi in cap laughing