| pau89 a întrebat:

As vrea o schimbare de look, insa nu ma pot decidebig grin Voi ce imi recomandati? Ce tunsoare credeti ca mi s-ar potrivi in conformitate cu fizionomia fetei, am fata rotunda ( vedeti si poza ) si ce culoare de par?big grin.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| amaadina a răspuns:

Incearca pe www.taaz.com
Sunt o multime de frizuri, si de culori. Poti sa-ti aplici si fond de ten, mascara, gloss etc;)

| dyenutza01 a răspuns:

Ai putea sa te tunzi bob si sa te vopsesti negruhappy

| vio122 a răspuns:

Intra pe www.divahair.ro j gasejti acolo. eu tot de acolo m`am inspirat pentru noul look