| anonim_4396 a întrebat:

Buna big grin. Deci, sa incepem. As` vrea si eu nistte sugestii pentru schimbare de look happy. Am parul castaniu, mediu si ochii albastri.Ce tunsoare / machiaj mi s`a potrivi.?

11 răspunsuri:
| mihaigrecu345 a răspuns:

Incarca o poza cu tine pe site-ul acesta: http://www.taaz.com/makeover/virtual-makeover.html, si vezi singurica

| aurashpacurash a răspuns:

Eu te-aș sfătui să ai răbdare și să-l crești...este mult mai frumos să ai un păr lung. mai ales dacă este castaniu. Căt despre machiaj, să știi că naturalețea este întotdeauna cea mai apreciată))

| kappyboy a răspuns:

Tunde-te cheala si da-te cu **** pe la ochi

| Deeeuuu a răspuns (pentru kappyboy):

Daca prostia ar durea :-

| kappyboy a răspuns (pentru Deeeuuu):

Ai fi murit de mult in chinuri.

| iKeel a răspuns (pentru kappyboy):

Poate tu. day dreaming Abia aştept să mori.

| kappyboy a răspuns (pentru iKeel):

Asteapta mult si bine rolling on the floor

| iKeel a răspuns (pentru kappyboy):

De ce? Mâine oricum mori.

| kappyboy a răspuns (pentru iKeel):

Si daca nu se intampla asta sa iti dai beregata si sa nu te mai vad vreodata pe aici?

| Deeeuuu a răspuns (pentru kappyboy):

As` continua discutiawinking dar nu ma cobor la mintea ta happy

| iKeel a răspuns (pentru kappyboy):

Hă?