| Creioane COlorate:)) a întrebat:

As vrea pentru scoala un hanorac asa http://www.modanet.ro/articol_Hanorac-Scurt_qm3vv.html
Si niste blugi asa:http://www.modanet.ro/articol_Blugi-MISS-JOLIE_qm333.htm l
Si niste tenesi asa merge? http://www.envy.ro/......trap-12313
Spuneti parerea vostra:fundita:X:X:X

Răspuns Câştigător
| IlKvK a răspuns:

Arata foarte bine! Buna combinatie!winking

13 răspunsuri:
| madalynamadyy a răspuns:

Daca iei un maieu lung alb e ok... funda
?

| Emmeii a răspuns:

Hanoracul ala. nu merge.winking

| ladygaga a răspuns:

Da sunt frumoase dar hanoracul sper ca nu-l tii asa cu buricul gol. pe sub el iti iei un tricou sau maieu si va arata superlove struck

iti recomand si niste balerini, dar si tenesii sunt draguti

| DoubleS a răspuns:

DA!
E o combinatie draguta

| micki_6523 a răspuns:

Da

dar daca iti iei un maieu ceva mai lung hanoracul e destul de scurt...si nu cred ca merge...

in fine!
sunt f dragute hainelelove struck

sa le porti sanatoasa
!

| together4ever a răspuns:

Eu cred ca merge
P. S tenisii sint foarte frumosi, imi plac tare

| ComicGirl a răspuns:

Hanoracul ala?raised eyebrows
Pentru scoala.thinking
Pararea mea.cauta altceva.in rest blugii sunt chiar faini si tenisi la felwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hanoracul ala.pentru scoala?raised eyebrows neah.alege altceva.parerea meastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da crd ca o sa mearga daca pui pe sub hanorac ceva maieuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda straight face hanoracul ala nu merge pentru. scl in rest sa zicem o sa arati ca o pitzi, da tenesi sunt faini daca nu ar avea roz

| Anna278 a răspuns:

E super combinatzia! imi plac mult tenisiihappy

| madalina_1340 a răspuns:

Un hanorac mai lung nu ai gasit?