| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa cumpar Instyler de la top-shop insa vrea sa stiu ce efec va avea pe parul meu. eu am parul http://www.elady.ro/showphoto/galerie-moda/4528_1.jpg numai ca nu e ondulat ci ceva mai drept. as vrea sa stiu ce efect ar avea pa parul meu pentru ca as vrea sa il cumpar.

5 răspunsuri:
| any_3631 a răspuns:

Nu o sa te ajute cu nimic instyler

| alexandra11 a răspuns:

Eu cred ca nu este bun pentru par, si produsele de la to-shop sunt naspa dupa parerea mea. poate altii au alta parere. Sau poate cineva care a incercat acest produs stie mai bine ce sa-ti spunahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu tocmai l`am cumparat, si indreapta bine;*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.eu am cumparat si este f bun...si mai am unul.si vreau sa- vad. daca esti interesata.contacteaza-ma la id: crystynutza25_n :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Stie cineva de unde se poate cumpara Henna pentru vopsit parul. dar cea originala, la saculet, adusa din Tarile arabe!