| Gumalamanaazecea a întrebat:

La par ondulat (gen http://www.elady.ro/......dulat1.JPG ) ar merge breton filat, intr-o parte? Sper ca ati inteles ce vreau sa spun. Am fata ovala si nasul un pic mare, dar fruntea normala :)) Credeti ca imi va sta bine?

4 răspunsuri:
| deea07 a răspuns:

Da, asa am eu freza:X Doar ca parul e ceva mai scurtbig grin Pupici:*

| allllll a răspuns:

Iti recomand sa nu-ti faci pentru ca eu mi-am facut si nu prea imi place si am acelasi par ca al tau.

| DeeaDee a răspuns:

Ar mergewinking depinde si de tine acu. FUNDITA love struck? te rog

| Shady_3410 a răspuns:

Eu unu nu te cunosc in realitate sa stiu daca ti-ar sta bine happy Daca ai parul de marimea lu don'soara din poza aia poti incerca la un coafor tongue Bafta!