| blackcat99 a întrebat:

As vrea sa imi comand de la Avon sprayul de corp Summer Breeze. Miroase frumos? E bun? Merita sa il cumpar, ca sa nu dau banii degeaba ca pot sa imi iau chestii mai intereseante?

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, este foarte bun, ia-ti-l deoarece are un miros asa de bun incat iti ia mintea de la toate, si nu dai banii degeaba pentru ca toate produsele de la Avon sunt foarte bune si este o firma de incredere, crede-ma, meritahappy, funda?happy

1 răspuns:
| Céline7 a răspuns:

Crede-ma este foarte bun+miroase foarte frumos.Merita sa il cumperi! Ador firma asta,tot ce au imi place foarte mult, cred ca am aproape toate produsele lor de corp happy In fine sper ca te-am ajutat, ai incredere nu vei regreta ca il cumperi!