| DeeaLauu a întrebat:

as vrea sa imi comand un telefon de pe net si as vrea parerea vostra ati mai comandat? merita sau e posibil sa iau teapa? as da banii degeaba?thinking

4 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Depinde de pe ce site il cumperi. Cele de incredere pe care le stiu sunt PcGarage si TelefonulTau.eu...dau comenzi la ei de cativa ani si nu este nimic in neregula cu ei

| Rockat a răspuns:

Daca e de la ceva firma poti oricand sa suni la protectia consumatorului, iar daca e de la ceva strain... recomand sa nu il cumperi.

| Anoaica_Romeo_1968 a răspuns:

Ia de la emag.ro

| Eucupersoanamea a răspuns:

Trebuie sa ai grija de unde comanzi..pentru poti sa-ti iei o mare teapa...o amica a comanadat pantofi si a primit in colet un bolovan si un breloc...cand vrei sa comanzi asigurate ca site-ul este bun, poti intreba pe TPU sau pe cineva cunoscut.