| marinutza a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un fond de ten de la Avon, dar nu stiu cat de bune sunt. Pana acum nu am mai avut de la aceasta firma, decat L'oreal si Seventeen. Puteti sa imi spuneti daca sunt bune fondurile de ten de la Avon, si daca da, nu stiu ce sa aleg: Ideal Shade sau Calming Effects. Imi doresc unul cu putere de acoperire mai mare, deoarece am cateva pete ramase de la cosuri (sper ca o sa imi treaca cat mai repedesigh ). Va rog sa imi raspundeti sincer, nu doar pentru publicitate tongue. Si daca stiti si alte fonduri de ten cu acoperire buna, puteti sa imi spuneti si numele acestora. Va multumesc big hug

Răspuns Câştigător
| simona_3084 a răspuns:

Mie una nu mi se par prea bune fondurile de ten avon.ai putea incerca maybelline affinitone(nu incarca tenul) sau pentru o acoperire mai buna miss sporty (sunt foarte bune )

4 răspunsuri:
| Bunny a răspuns:

Mai bine ramai la L'oreal happy Daca vrei acoperire pentru pete foloseste primer inainte si concealer happy Sper ca te'am ajutat>:d

| Oxanna a răspuns:

Sunt foarte bune, au o acoperire permanenta, ti-as recomanda avon magix-ul, dar din cele doua, e mai bun calming effectswinking

| ghetuvictorita a răspuns:

Oriflame fond ten giordani este super nu se vede si hidrateaza, serbanvictorita@yahoo.com, 0761342716

| laurika_7462 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu cumperi de la Avon. nu st bune si nu acopera bine si nici nu persista. cele de la infaillible l`loreal sunt bune.big grin