| Riri a întrebat:

Este bun fondul de ten calming effects de la avon? sau ideal shade? sau perfectwear? dar la capitolul pudra? e buna so matte de la miss sporty, sau mai bine folosesc perlele bronzante de la avon? mentionez ca am piele un pic mai inchisa.mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| Anddrea a răspuns:

Eu am fond de ten calming effects si e chiar bun. Eu sunt multumita. Cat despre pudra eu zic mai bine s-o folosesti pe cea de la miss sporty.

2 răspunsuri:
| Atelocin a răspuns:

Eu folosesc Ideal Shade-ul.
De pudra nu stiu, nu am folosit.Insa perlele nu te sfatuiesc sa le incerci deoarece iti cam strici tenul.

| Andradaaaaa a răspuns:

Are dreptate si depinde ce fon de ten pentru ca multe iti exfoleaza pieleawinking