| sandra99 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un sampo Syoss, ce parere aveti despre produsele lor?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RandomGirl a răspuns:

Eu nu am fost deloc incantata de produsele lor, mai mult mi-au facut si matreata!
Sincer, iti recomand sa iti cumperi un sampon natural fara parabeni, fara sulfati si fara alte chimicale, asta daca vrei sa ai un par frumos la exterior si sanatos la interior, iar pe cat imbatranesti sa nu ramai cu un par rar.

| eulliric99 a răspuns:

Buna.Eu zic ca sunt foarte bune.Numai produsele de la Syoss le folosesc cand vine vorba de par.Incearca-le!

| ninelus87 a răspuns:

Salut. le-am folosit. la inceput mi-au placut dar apoi nu. adica dupa o perioada de folosinta nu si-au mai facut efectul asa ca am incercat altceva. sampunul si balsamul cu radacina de ginseng de la tiande. care sunt pe baza de extract de ginseng. balsamul cel putin e super bun. iti recomand http://www.fitocosmetice-tiande.ro/......-500g.html