| dddd_8517 a întrebat:

Ce parere aveti de produsele de ingrijire a parului 'Syoss'? Merita incercate?

12 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Eu una, din ce am incercat pana acum, pot spune ca sunt multumita happy
Au o varietate de produse, la un pret accesibil si chiar mai bune decat celelalte din comert happy
Eu pana acum am incercat produsele pentru tipul meu de par big grin[vopsit ] si da, chiar imi plac.
Si am auzit de spray-ul pentru protectie [placa ] ca e bun.
Incearca, eu zic ca merita happy
Kisses :*

| madalinutza a răspuns:

Bunabig grin eu nu am folosit, dar o prietena mi-a zis ca e ca un sampon normal, nu are nimic special.Mai bine foloseste schauma sau panttene sunt mult mai bunehappy

| chels95 a răspuns:

Eu am folosit samponul si parul meu care inainte era gras acum este normal. Am citit lista de ingrediente si nu contine parabeni ci are in componenta acid citric si alte ingrediente benefice.

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Eu folosesc spuma de par.si e foarte buna.nu ingrasa parul fata de celelalte.ma gandeam sa'mi iau si sampon big grin

| Abcfunny a răspuns:

Nu merita ...am avut sampon. si tot mi se ingrasa parulsad

| den a răspuns:

Eu am folosit si mi-au facut bine parului.

| Georgiana2905 a răspuns:

Mie mi-au fost de folos. le poti incerca. f bune

| Anonim_5618 a răspuns:

Da, mie mi se par bunicele:-?
am folosit asa

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:30&tx=31&ty=99&biw=1024&bih=622

si e bun;))

| mhg a răspuns:

Eu am folosit şi folosesc şampon Syoss Repair şi sunt mulţumită.

| Lilik a răspuns:

Folosesc si eu de vreo luna si ceva, cam asa, dar tin sa-ti spun ca nu e cu nimic mai deosebit decat orice alt sampon. asta cel putin pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sa stii ca merita incercate ...sunt foarte bune...love struck

| SeptemberSweetDisaster a răspuns:

Nu, nu merita.Tot zic ca sunt profesionale.cand nu sunt. Mi-a explicat coafeza mea(care lucreaza la un coafor super popular, deci stie multe lucruri), niciun coafor bun nu foloseste asa ceva. Pe Multe sampoane, geluri, cosmetice a inceput sa scrie ca sunt profesionale, o minciuna. Daca vrei ceva bun, incearca - le pe cele cu keratina.