| Baddiexoxo344 a întrebat:

Bună! Aș vrea să îmi fac găuri în urechi cu pistolul, ce părere aveți? V-ați făcut? Doare? Ce ar trebui să folosesc pentru a avea grijă ca să am grijă de pircing. multumesc!

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti folosi "Ruleta ruseasca".

| dullcat a răspuns:

Buna.Pentru astfel de lucruri apelezi la un salon specializat, altfel te trezesti cu o infectie de toata frumusetea.Am avut si eu o colega prin clasa a VI-a care si-a dat singura gaura in ureche, cu acul, acasa.Ghici ce s-a intamplat dupa aceea.

| VoidEternal a răspuns:

Incerc sa ma abtin sa nu fiu ironic. laughing

Anyway, cu pistolul ar trebui sa fie cel mai putin dureros din cate am auzit.

| ReddY25 a răspuns:

Nu recomand

| DeMicUnCălător a răspuns:

Când vine vorba despre auto-mutilare. Am o părere foarte rezervată

| elenafitosica a răspuns:

Din câte știu eu, cu mitraliera se face mai bine gaura, dar dacă tu insisti iese și cu pistolul. Încerca ceva de calibru mare pentru un efect mai vizibil. Îmi vei mulțimi mai târziu pupici cu sclipici

| fataaia001 a răspuns:

Cu pistolul sunt mai multe sanse sa se infecteze. Mai bine ti l face cineva specializat la un salon. Pentru ca ei stiu zona in care trebuie facuta gaura, grosimea acului, bijuteria si intretinerea piercului.