| Kasia a întrebat:

As vrea sa imi fac un blog de beauty&fashion si nu stiu ce nume sa folosesc? Idei? Funda si Vot!

3 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

JustBeauty, FiiFrumoasa, BeautyTips&Tricks?! :)
pentru blog recomand www.ucoz.ro - usor de folosit si, cel mai important, gratuit :)

| RefinedStrings a răspuns:

Eu mi-am facut un blog care se numeste "BlogulTau".
Sfatul meu este sa gasesti ceva care nu neaparat sa te descrie pe tine, dar ceva care sa descrie, si in acelasi timp sa ATRAGA cititorii.
YourLooks. EstiFrumoasa. InsideBeauty.
EverlastingShine. happy

| Allexinno1988 a răspuns:

Buna pai uite www.blogratuit.ro/ si ii poti pune un nume simplu gen Vogue Fashion sau orice iti trece tie prin cap :)