| MisteryGirl15 a întrebat:

As vrea si eu idei de nume pentru un canal de youtube.Va fi un canal de beauty, fashion.
Cine ofera cele mai multe si mai bune variante primește funda

2 răspunsuri:
| Clubăreală a răspuns:

Panseluta? Flocosenie? Stropinela?! hm, cam depasit. Dolofanuta, FrumusicaCuK..si mai sunt, dar sigur unul il vei alege. Succes!

| Ciocolatășinuci a răspuns:

Buna! Beauty&Fashion, QueenOfBeauty, FashionMeOnline, GirlsBeBeautiful, LoveMake-up, WomanAttraction, PrettySensation, FashionOfYou, BeautyBlogging, LookIsYou, LookOfWomen. Sper ca te-am ajutat!