| BadGirl28 a întrebat:

As vrea sa imi tau parul in scari, am fata ovala.Imi va sta bine?

Răspuns Câştigător
| alinutza007 a răspuns:

Fata ovala este oficial fata perfecta.ti se potrivesc toate tipurile de tunsori.

9 răspunsuri:
| Zatharra a răspuns:

Dacă ai faţa ovală îţi stă bine oricum.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandru98 a răspuns:

Eu spun că unii spun da, iar alții spun nu

| gazaru a răspuns:

Eu zic ca nu prea

Răspuns utilizator avertizat
| Muffinss a răspuns:

Depinde si de lungimea parului, dar de obicei tunsorile in scari arata bine la fata ovala. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| VeVeMov a răspuns:

Iti va sta fffffffffffffffft bine, pentru ca si eu am faataaa` ovala si sunt tunsa la fel :X funda?

| ArianaAriana a răspuns:

Si eu am fata ovala si am parul tuns in scari...si nu imi sta rau...