| angel_2962 a întrebat:

As vrea sa incerc un nuantator rosu. Am parul saten inchis. De la ce firma si ce nuanta imi recomandati ca sa iasa roscat aprins? Nu vreau nuante de negru-roscat. Vreau sa imi vopsesc doar varfurile si vreau sa se vada. Multumesc!

1 răspuns:
| DeeaVonP a răspuns:

Buna!
Te pot ajuta :
Eu iti recomand firma : ''TrendyColors (Loncolor)'' fara amoniac!
Uite ce am folosit eu : http://therhythmofheels.wordpress.com/2012/03/04/before-after-techno-red/ n-a iesit ft rosu` dar macar se duce deja, desi au trecut doar 2 saptamani de cand m-am facut...
Sper ca te-am ajutat!

Funda? :o3