| Loveisin a întrebat:

Buna!
As vrea sa ma tund dar sa nu fie bob am parul cam pana la jumatatea spatelui ~
Am fata ovala :*
P. S : sunt fatawinking

Funda la cine imi este de folos big grin

Răspuns Câştigător
| BlackCatEye a răspuns:

Pai incearca ceva care sa nu-ti acopere prea mult din fata cel mai bine ti s-ar potrivi o tunsoare in scari insa iti poate taia in fata mai mult din fir si iti poate lasa doua fire de par mai scurte si iti va sta super chiar si cu cozi sau cu coada la spate incearca am vazut multe fete carora le statea super asa. Sper ca am fost de folos big grin