| Happppy1 a întrebat:

As vrea sa ma tund si as vrea sa stiu ce coafura mi s-ar potrivi.Am parul blond inchis,lung pana aproape de mijloc, am ochi albastri gri si din pacate port si ochelari(cu semi-rama si sunt tot cam ca culoarea parului) am si fata cam patratoasa(sau romb) si fruntea lata angry
Eu una as vrea sa imi fac un breton pe o parte dar nu stiu daca mi-ar sta bine din cauza ochelarilor.Pareri,va rog

Răspuns Câştigător
| mdaria a răspuns:

Din cele 100 de modele oferite de linkul de mai jos, cred ca o sa-ti placa ceva:

http://blog.jorjette.ro/coafuri-par-blond/

2 răspunsuri:
| ovidiusportiv a răspuns:

Parerea mea este ca vei arata bine cu Breton dinainte imiplac fetele cu breton

| Roxis a răspuns:

Poti sa-ti faci breton intr-o parte...si sa te tunzi in scarita sau in V!:*