| PrecioussGirl a întrebat:

Am fata rotunda, port ochelari (rama patrata) si fruntea nu tocmai lata. Ar merge sa ma tund un bob lung ? Am parul saten deschis. Mai multe pareri va rog ? Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Shockerr a răspuns:

Depinde de care ochelari daca sunt de aia patrati ti-ar sta superhappy funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa iti dau un raspuns din moment ce nu stiu cum arati.din descrierile tale doar imi pot imiagina cum ti-ar sta mai bine.

Sper ca acesta site sa te ajute: http://www.lyla.ro/......rticol.php :D

| Allyssutza a răspuns:

:* Da parerea mea este ca ti-ar sta bine. Daca ai volum daca ai parul foarte lins nu.hee hee