| Aianna a întrebat:

Buna`. As vrea sa ma vo0psesc` :-s? Ce culo00are crede. tii ca mi.ar sta bine`?:-s Am ochi albastri`!

Acum` sunt satena deshis!

Multmesc` anticipat love struck. Vreauuuuuu raspunsuri` repede :-

Răspuns Câştigător
| coolgirl16 a răspuns:

Poi daca ai ochii albastrii... eu cred ca ti s-ar potrivi un blond mai deschis :* Funda?

13 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Saten deschis te-ar prinde de minune!

| s3xy0girl20 a răspuns:

Depinde de culoarea tenului daca eti mai alba ai putea sa te faci o nuanta de blond mai inchis sau deschis cum iti place dar daca culoarea pielii tale e intre alb si ciocolatiu ai putea sa te faci bruneta

| pwp a răspuns:

Un blond mai inchis!
dar si bruneta cred ca ti-ar sta bine

bye-bye

| ericka9 a răspuns:

Ai putea sa-ti face niste suvite blonde sau sa te vopsesti un brunet-albastrui. Dar de ce nu incerci pe taaz sa vezi cum ti-ar sta mai bine? Bafta:*

| Aianna explică:

Anita ia nu mai comenta tu fata mea straight face.
Da. ti tu foc scumpa mea.
Ar scapa lumea de o fata proasta in plus.

Vlad nu comenta asa aiurea ca nu esti tu mai bun.

Catalin scriu in ROMANESTE scumpetea mea. Sau nu esti Roman sa stii` straight face.

Nu mai comentati` daca nu cuno0asteti persoana aceea happy. Scriu cum vreau nu e treaba voastra cum scriu. Dar in fine ce sa le ceri uno0r co0pii cu vito0ru pe strada happy!

| Noonee a răspuns:

BUn3ta' z! c $@ t3 f@c! happy

eh acum nu te supara pe noi glumim si noi dar sincer e mai greu sa pui sss uuu maiiii ca e in plus literele alea, si acum referitor la intrebare. Brunet serios poate sa bata spre un albastriu (tente). Deci brunet

o zi buna:*

| 인스피릿 a răspuns:

@Aianna Judecand dupa poza ta de la avatar tu esti cea cu prezentul si cu viitorul pe strada, pe trotuar sa fiu mai precisa.
Mai mult nu zic, au zis-o cei de mai sus carora le dau dreptate.

| catalin_9680 a răspuns:

Buna si tie, iti dau pentru inceput in sfat (SCRIE ROMANESTE) bun si acum referitor la intrebarea ta, daca eu iti voi spune o culoare anume iar dupa mine alte persoane alta culoare nu vei rezolva nimic, eu iti spui sa fi naturala asa cum esti tu iar stii cum e... cine te place te place asa cum esti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-te bruneta, da' un brunet de-ala inchis inchis, chicios de inchis, spre albastru, ia-ti cercei mari si rotunzi imitatie de aur, ca sa mearga cu felul in care scrii si o sa fi mumoasa foc... da-ti foc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vlad merita fundita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepusei bine comentariul. Tu esti genul ala de tipa de care a feresc eu cand merg pe strada.Alea care stau pe banca, scuipa seminte si cand le vezi ca deschid gura "FAAAAA", aratandu-si molarii inexistenti, te apuca spaima.

Răspuns utilizator avertizat
| Mirabela_2024 a răspuns:

Negru cu suvite ori ce culoare roz siclam albastru verde cum doresti eu ma gandeam cu suvite cum vrei tuhappy