| wywy a întrebat:

as vrea sa ma vopsesc am tenul alb, ochii albastri si culoarea mea actuala este un saten mai deschis toti mi-au zis ca mi-ar sta bine blonda sau brunet-albastrui... ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| T30D0RA a răspuns:

Brunet in niciun caz! straight face

5 răspunsuri:
| geoanarandi a răspuns:

Mai bine bruneta
adica bruneta cu ochii albastrii e cool gen megan fox
blonde st prea multe, dar brunetele se evidentiaza mai bine
negrul iti pune mai bine in evidenta ochii

| lola a răspuns:

Daca te faci bruneta o sa fii prea alba la fata.

| acestaesteunnume a răspuns:

Nu te vopsibig grinSa nu-ti pierzi culoarea ta frumoasa a paruluihappySi eu am parul saten dar mai inchis si ochii albastrii^_^Ar trebuii sa iti lasi parul asa, si poate o suvita albastra dar inchisa

| ZuzA_1023 a răspuns:

Parca ziceai ca te vopsesti blonda...acu te dai mare cum sa te vopsestilaughing...va zic eu toata faza: a zis ca se vopseste brunet albastrui de craciun si nu a mai lasat-o maicasa si i-am zis sa se vopseasca blod ca nu o mai lasa brunet si acu pune intrebari stupide sifara rost ca tot blod se vopseste!

| Myhaa a răspuns:

Nuuuu nici una nici alta
Am si eu ochii albastrii si parul saten deschis si in vara m-am vopsit roscat imi statea ft bine!love struck
Deci inceraca roscata!