| Moniikk a întrebat:

Vreau si eu o parere. Sunt satena asa mai inchis si am ochii caprui si tenul mai deschis. As vrea sa ma vopsesc la banchet, si as vrea o parere. Eu as fi vrut intre brunet, rosu asa aproape de roz sau satenul ala mai deschis aproape portocaliu adica. culoarea aia mai moderna!

Răspuns Câştigător
| SeByForLife a răspuns:

Eu asa alege brunet pentru ca eu cred ca se potriveste cu ochii si tenul.Depinde si de nunta culorii(mai inchisa/mai deschis) si de alegerea ta, eu mi-am dat doar cu parerea