| buburuza12 a întrebat:

As vrea sa ma vopsesc cu vopsea semi-permanenta doar ca vreau sa stiu daca aceasta curge la transpiratie? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Vopsea semipermanenta adica nuantatoare sper...acestia nu se duc nici la ploaie nici la transpiratie,ci doar la simpla spalare de par(dar nici atunci nu se duc de tot, ci culoare se estompeaza).De regula(in functie de firma si culoare), intreaga culoare dispare dupa 8-9 spalari sau 2 luni.

1 răspuns:
| DoamnaGărgă a răspuns:

Nu se duce la contactul cu apa, de cat, cat zice pe cutie.winking ( la a cata spalare.)
si nici la transpiratiewinking