| Aleexuttzza a întrebat:

As vrea sa ma vopsesc dar nu stiu ce culoare m-ar prinde bine!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tine cont e nunanta tenulului a ochlor si vezi ce variante iti ai raman. tine cont de : nu folosi culoarea care iti place ci, cea care te face sa arati superb. bafta.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Du-te la salon si intreaba fetele profesioniste de acolo cam cum ar crede ele ca ti-ar sta mai bine

| florentina_9904 a răspuns:

Un blon mai inchis

| Zoey112 a răspuns:

Poti sa o intrebi pe coafeza ta, cred ca ea stie cel mai bine. happy

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Daca tu esti in avatar, te-ar prinde foarte ok un blond miere-cafeniu.
Indiferent de culoarea ochilor, aceasta culoare le scoate in evidenta culoarea si ilumineaza fata.
De asemenea, cafeniul caramel e o culoare foarte dilce si placuta la vedere!
Funditaaa? happy

| Dănuuuuu a răspuns:

Noi nu avem de unde ști cum arăți tu. Mai bine fugi la un coafor și întreabă.

| Marin_Loredana_1985 a răspuns:

Incearca pe taaz.ro stiluri si culori diferite si vezi ce iti place

| Girlikeaboss a răspuns:

Daca acum ai parul negru cred ca ti-ar sta bine decolorat si vopsit un blond-castaniu. Daca ai parul castaniu ti-ar sta bine sa te vopsesti negru (daca ai fata alba). Daca esti blonda fa-te roscata! succes